Kuchnie

Meble kuchenne

kuchnie na wymiar-oswiecimZajmujemy się produkcją mebli kuchennych na indywidualne zamówienia w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wykorzystując przy tym materiały o najwyższej jakości. Nasze kuchnie na wymiar, powstające w naszym zakładzie, są wyposażane w najwyższej jakości fronty, m.in. producentów: Drewpol, Sławpol, Lupus, Magura, BRW, Wiech, Krono, BiuroStyl. W kuchniach które tworzymy, dbamy również o jak najlepsze dopasowanie szczegółów, dlatego wykorzystujemy jedynie sprawdzone i polecane produkty renomowanych firm takich jak: Blum, Peka, Hettich, Rejs.

Produkujemy meble z frontami prostymi oraz giętymi, pozwala nam to efektywnie zagospodarować przestrzeń i uzyskać ciekawe efekty wizualne. Produkujemy meble kuchenne w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Montujemy wszelkiego rodzaju typy zlewozmywaków – m.in. narożne, wpuszczane w blat. Wykonujemy zabudowę sprzętu AGD wszystkich firm. Zajmujemy się również montażem dodatkowego wyposażenia takiego jak: halogeny, kosze obrotowe, kosze cargo, koszyki na wina i wiele innych. Po wykonaniu mebli, są one montowane w domu klienta przez doświadczonego montażystę.

Kuchnie na wymiar

kuchnie na wymiar-oswiecim-1Kuchnie na wymiar powstające w naszej firmie (Oświęcim, ul. Parkowa 2), wykonane są z materiałów:

  • MDF lakierowany;
  • MDF foliowany;
  • płyta meblowa;
  • płyta fornirowana;
  • drewno.

Z zaprezentowanych powyżej materiałów wykonujemy meble kuchenne według potrzeb Klientów, po wcześniejszym uzgodnieniu projektu. Projekty kuchni uzgadniane są bezpośrednio w rozmowie z Klientem podczas wstępnych pomiarów lub poprzez architektów wnętrz projektujących zabudowę kuchenną.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w galerii zdjęć oraz do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 504 630 896 lub bezpośrednio w siedzibie firmy: ul. Stara Droga 1, 32-600 Oświęcim.