Schody

Schody drewniane

schody-drewniane-oswiecimZajmujemy się produkcją i montażem schodów drewnianych. W naszej ofercie znajdą Państwo schody o różnych stylistykach: proste, gięte, zabiegowe. Najczęściej jednak mówimy o podstawowych formach jakimi jest klasycyzm i nowoczesność. Proponujemy rozwiązania pasujące do upodobań naszych klientów, dzięki czemu efekt końcowy jest oryginalny i niepowtarzalny.

Schody drewniane klasyczne, możemy opisać jako zaprojektowane z zachowaniem umiaru i elegancji. Za sprawą swojego wyglądu, pełnią one element dekoracyjny wnętrza. Natomiast schody drewniane nowoczesne, charakteryzują niestandardowe, zaskakujące rozwiązania konstrukcji oraz zachowana prostota w wykończeniu poszczególnych elementów.

Montujemy schody zarówno na istniejących konstrukcjach oraz na własnych – stalowych lub drewnianych. Doradzamy w wyborze gatunku drewna, koloru oraz wykończeń.

Schody na beton

schody-na-beton-oswiecimNasza firma zajmuje się również wykonawstwem schodów na beton. Wykonamy dla Państwa obłożenie wcześniej wykonanych schodów betonowych – w całości lub jedynie blatami stopni – wszystko zależy od Państwa projektu, koncepcji czy stylistyki reszty wnętrza. Pierwsze jak i drugie rozwiązanie spełnia swoją funkcję dekoracyjną i użytkową, jednak musi zostać dopasowane do reszty pomieszczenia, do jego stylistyki.

W przypadku rozwiązania obłożenia schodów na beton jedynie blatami z drewna, możemy uzyskać dzięki temu efekt wyjątkowej lekkości. Dzięki połączeniu blatów z drewna z podstopnicami wykonanymi z innych materiałów takich jak marmur, płytki, drewno w innym kolorze, schody na beton nadadzą wnętrzu nowoczesności i eleganckiego wyglądu.

Dopełnieniem projektu będą elementy dekoracyjne – najistotniejsze: poręcze. Balustrady dobierzemy zgodnie z Państwa życzeniem. Służymy pomocą i poradą przy wybieraniu elementów składowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć w celu obejrzenia naszych realizacji, a także do kontaktu z nami!