Szafy

Szafy do zabudowy

Zabudowa wnęk, garderoby

Wykonujemy kompletne systemy do zabudowy wszelkiego rodzaju wnętrz z drzwiami przesuwnymi, przesuwno-składanymi, a także uchylnymi.

Nasza firma wykonuje m.in.:

  • szafy z drzwiami przesuwnymi, przesuwno-składanymi, składanymi oraz uchylnymi;
  • wszelkiego rodzaju szafy na wymiar, szafy do zabudowy wnęk tzw. wnękowe;
  • drzwi przesuwne montowane jako przejściowe pomiędzy pomieszczeniami;
  • garderoby.


Szafy na wymiar
, szafy z drzwiami przesuwnymi, realizujemy po konsultacji z klientem, po rozpoznaniu jego potrzeb, założenia, koncepcji. Każda wykonana przez nas szafa jest inna i uwzględnia indywidualne wymagania naszego klienta. Wykonane przez nas szafy, będą służyły Państwu przez wiele lat.

Dokonujemy wszelkich wymaganych pomiarów na miejscu u klienta. Doradzamy rozwiązania, ułożenie elementów.

Szafy wolnostojące

szafy-wolnostojace-oswiecimWykonujemy również szafy wolnostojące na zamówienie. Szafy te, dzięki swojej konstrukcji są bardziej uniwersalne, możliwe do demontażu i do przeniesienia w inne miejsce. Takie rozwiązanie można polecić osobom wynajmującym zamieszkanie, nie posiadającym stałego miejsca zamieszkania.

Szafy wolnostojące, tak samo jak szafy na wymiar, cechuje oryginalność każdego projektu oraz dostosowanie ich do potrzeb i zamówienia klienta.

Po ustaleniu wymiarów szafy, następuje jej wykonanie, a następnie profesjonalny montaż u naszego klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szaf na wymiar, szaf do zabudowy, szaf wolnostojących,  wszelkiego rodzaju zabudów, garderoby. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą znajdującą się w Oświęcimiu, ul. Stara Droga 1.